0
24 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi’nde Geçen Hafta!

Multiplayer'ın düzenlediği CS:GO ligi olan Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi'nde geçtiğimiz hafta iki maçla geçildi. İlk maç olan Space Soldiers - Phoenix karşılaşmasında Phoenix ekibi karşılaşmaya çıkamadığı gerekçesiyle hükmen yenik sayıldı ve Space Soldiers ekibine üç puan yazıldı. Böylece Space Soldiers, yenilgisiz liderliğine devam etti.

Haftanın ikinci karşılaşmasında SuperMassive ile Team C'SWM takımları karşı karşıya geldi. İki takım arasındaki mücadele 1-1'lik beraberlikle tamamlandı. Karşılaşmanın ilk haritası Cobblestone'da oynandı ve SuperMassive ekibi 16-12 galip gelerek seride öne geçen taraf oldu.

Karşılaşmanın son haritası ise Cache'de oynandı. Bu haritayı da Team C'SWM ekibi 16-12 almayı başardı ve seriyi 1-1'e getirmeyi başararak karşılaşmadan bir puanı kurtardı. Önümüzdeki hafta Space Soldiers'ın ESWC 2016 mücadelesi olacağı için Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi'ne ara verilecek.

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.