0
06 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi’nde Geçen Hafta!

Nvidia Türkiye ve Logitech G sponsorluğunda düzenlenen Mutliplayer Türkiye CS:GO Ligi'nde geçen hafta oynanan mücadeleler sonucunda Phoenix, HWA, Space Soldiers galibiyete ulaşırken, SuperMassive ile Phoenix arasındaki mücadele SuperMassive'in iki oyuncusunun Milli takıma çağrılmasından sonra ileri bir tarihe ertelendi.

İlk karşılaşma HWA Gaming ile Phoenix arasında oynandı. Cache ve Cobblestone haritasında oynanan karşılaşmalarda Phoenix, Cache haritasını 16-13, Cobblestone haritasını da 16-8 kazanarak 2-0'lık skorla galibiyete ve üç puana ulaşan ekip oldu.

İkinci karşılaşma Space Soldiers ile Crew takımları arasında gerçekleşti. Cobblestone ve Mirage haritalarında gerçekleşen mücadelede Space Soldiers 2-0 galip gelmeyi başardı ve üç puanı cebine koydu. Space Soldiers, Cobblestone'da 16-4, Mirage'da 16-5'lık skorlarla galip geldi.

Üçüncü karşılaşma HWA Gaming ile TeamCswm arasında oynandı. Team Pros Academy'nin dağılması sonrasında oluşturulan yeni takım olan ve Team Pros Academy kadrosunda yapılan iki değişiklikle birlikte yer alan TeamCswm ilk maçında HWA Gaming'le berabere kaldı. Mirage ve Cache haritalarında oynanan karşılaşmada HWA Gaming, Mirage'ı 16-13, Cache haritasını da TeamCswm, 16-8'lik skorlarla kazanmayı bildi takımlar birer puanı paylaştı.

Haftanın son karşılaşmasında SuperMassive ile Phoenix takımları karşı karşıya gelecekti. Ancak aynı gün Milli takımımızın Rusya ile olan Decider maçı için SuperMassive'in kadrosundan çağrılan iki oyuncu nedeniyle SuperMassive maça çıkamadı ve bu yüzden karşılaşma ileri bir tarihe ertelendi.

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.