0
23 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Türkiye CS:GO Şampiyonu Space Soldiers Oldu!

Beşiktaş Vodafone Arena'da gerçekleştirdiğimiz Multiplayer Chapter IV etkinliğinde düzenlenen Multiplayer Türkiye CS:GO Finali'nde, Türkiye'nin iki güzide ekibi Dark Passage ile Space Soldiers takımları karşı karşıya geldi.

Normal sezonu ilk iki de tamamlayan bu takımlar Final'e çıkmaya hak kazandı. Bo3 üzerinden oynanan Final karşılaşmasında serinin ilk haritası Cobblestone oldu. Oldukça çekişmeli başlayan ilk haritada ilk on yedi round sonunda 9-8 Dark Passage'ın üstünlüğü vardı. Ancak Space Soldiers'ın oyuncusu Engin "ngiN" Kor, iki kişiye karşın tek başına mücadele ettiği roundu almayı başararak takımına ivme kazandırdı.

Bu ivme sonrasında haritanın kontrolünü ele geçiren Space Soldiers, üstünlüğünü sürdürdü ve 16-11'lik skorla birlikte ilk haritanın galibi olmayı başardı. Karşılaşmanın ikinci haritası Train oldu. Space Soldiers'ın başarılı haritalarından biri olan Train'e başlangıcı da hızlı oldu. İlk altı roundda 5-1'lik üstünlük sağlayan Space Soldiers, ikinci altı turluk seride round vermeden 11-1'e ulaşmayı başardı.

Dark Passage geri dönmeye çalışsa da, Space Soldiers sürprize izin vermedi ve Train haritasını da 16-6'lık skorla kazanarak Multiplayer Türkiye CS:GO Şampiyonu oldu. Space Soldiers bu şampiyonlukla birlikte 8000TL kazanırken, Dark Passage ekibi de ikincilik ödülü olan 4000TL'nin sahibi oldu.

Space Soldiers, bir kez daha Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi'nde şampiyonluğa ulaştı.

Space Soldiers, bir kez daha Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi'nde şampiyonluğa ulaştı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.