0
01 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Mustafa “Avenuee” Atalay’dan Şaşırtan Karar!

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Team Aurora'nın orta koridor oyuncusu Mustafa "Avenuee" Atalay, taraftarlarını ve takipçilerini üzen bir karar aldığını açıkladı. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'a transfer olmasıyla ligimizde forma giymeye başlayan Avenuee, sezon başında Yükselme Liginden Türkiye Şampiyonluk Ligine yükselen Team Aurora ile anlaşmıştı.

Avenuee, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sezon sonunda kariyerini sona erdireceğini duyurdu. Aslında bu kararı sezon başında aldığını, okuluna ve kız arkadaşına daha çok vaki ayırmak istediğini bu nedenle bu sezon sonunda profesyonel oyunculuk kariyerine son vereceğini belirtti. Şimdilik KMF ve TBF'ye odaklandığını belirten Avenuee, TBF'den sonra emekli olacağını ve bu zamana kadar takipçilerinden desteklerini sürdürmelerini istedi.

Beklenilenlerin aksine bu sezon takımı ile gösterdiği performans ile adeta parmak ısırtan Avenuee, ligde en yüksek KDA'ya (9.1KDA) ulaşmayı başarmıştı. Takımı ile birlikte normal sezonu ikinci sırada tamamlayan Avenuee, Kış Mevsim Finalleri'nde doğrudan yarı finalde mücadele edecek.

Hey everyone!I was planning and I'll retire after the second Split this year in the TCL.I decided this even before the...

Posted by Avenuee on 1 Mart 2016 Salı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.