0
28 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Natus Vicere, Dota 2 Kadrosunu Tamamladı!

Dota 2'nın efsanevi takımlarından biri olan Natus Vincere, son yıllarda büyük bir düşüş içerisindeler. Turnuvalarda derece elde etmekte zorlanan takım, son dönemde turnuvalar katılma aşamasında bile zorlanmaya başladı.

Bu durum sonrasında Na'Vi yönetini radikal bir karar alarak üç oyuncusu ile yollarını ayırdı. Takımdan ayrılan oyuncular Dmitry "Ditya Ra" Minenkov, Akbar "SoNNeikO" Butaev ve Ivan "Artstyle" Antonov oldu. Takımın yıldız ismi Danil "Dendi" Ishutin'in yanı sıra Victor "GeneRaL" Nigrini takımda kalan isimler oldu.

Natus Vincere yönetiminden yapılan açıklama ile birlikte yeni üç oyuncu duyuruldu. Rusya ve Ukrayna'nın dışına çıkan ekip Digital Chaos'ta koçluk yapan İsveçli oyuncu Per Anders Olsson "Pajkatt" Lille'in kaptanlığa getirdi. Diğer iki oyuncu Fantastic Five'dan Almanya asıllı Rus oyuncu Roman "rmN-" Paley ve  ProDota ekibinden Danimarkalı oyuncu Malthe "Biver" Winther oldu.

Na'Vi 2017 Dota 2 Kadrosu

Na'Vi 2017 Dota 2 Kadrosu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.