0
21 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Natus Vincere, CEVO Gfinity Season 9 LAN Finals’e Katılmayacak!

CS:GO arenasının başarılı takımlarından biri olan Ukraynalı ekip Natus Vincere, CEVO Gfinity Season 9 LAN Finals'e katılmayacağını resmi olarak duyurdu. Açıklanan nedenlere göre Natus Vincere, sıkışık takvimleri ve bazı dökümanlarda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle turnuvaya katılmama kararı alındığı belirtildi.

Bunun yanı sıra GuardiaN'ın bileğinde yaşadığı sakatlığın iyileşmesi için ve son iki aydır oldukça yoğun bir tempoda geçirdikleri dolayısıyla dinlenmek istediklerini de belirtti.  Takımın menajeri olan Eugene "ugin" Erofeev açıklamasında uzun bir süreye ihtiyaç duyduklarını, İngiltere'ye yolculuk yapmaları için gereken belgeleri yeterli zamanda hazırlayamayacaklarını, ayrıca uzun süredir yolculuk yaptıklarını ve artık yorgun düştüklerini ve fiziksel olarak turnuvada mücadele edemeyecek durumda oldukları için çekildiklerini açııkladı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.