0
08 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Natus Vincere, Hearthstone Şubesini Kapattı!

Avrupa'nın başarılı eSpor kulüplerinden biri olan Natus Vincere, başarılı bir kadroya sahip olduğu Hearthstone arenası için kurulan şubesini kapatma kararı aldığını açıkladı. Takımdan yapılan açıklamaya göre organizasyon kaynaklarının bölgelerindeki popüler olan yapımlara daha çok kaynak ayırma arzusu üzerine Hearthstone şubesininin kapatıldığı belirtildi.

Bu bağlamda Hearthstone kadrosunda yer alan Dünya Şampiyonu olan Sebastian “Ostkaka” Engwall, 2015 Dreamhack Winter şampiyonu Frederik “Hoej” Nielsen, SL i-League Season 2 şampiyonu Sebastian “Xixo” Bentert'in yanı sıra Kim “Surrender” Jung-soo ile yollar ayrıldı.

Takımın sportif direktörü Eugene “HarisPilton” Zolotarev yaptığı açıklamada, oyuncuların sözleşmeleri hala devam ettiği için, yeni takım bulmalarında da kolaylık sağlanacağını belirtti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.