0
23 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Na’Vi, Dota 2 Kadrosunu Resmi Olarak Duyurdu!

Bundan yaklaşık dört ay önce Na'Vi efsanevi Dota 2 kadrosu ile yollarını ayırdığı büyük bir üzüntü ile taraftarlarına duyurmuştu. Daha sonrasında yeni bir oluşum ile Dota 2'de yer alacaklarını belirtmişlerdi.

Tüm oyuncuları ile yollarını ayırmalarına rağmen Danil "Dendi" Ishutin ve Akbar "SoNNeikO" Butaev tekrardan kadroya dahil edildi. Sonrasında ise yanlarında yer alacak diğer üç oyuncuyu belirlemek için çalışmalara başlandı. Dört aydır süren testler sonucunda Na'Vi Dota 2 kadrosunu resmen duyurdu.

Bu iki ismin yanına takım kaptanı olarak eski oyuncularından  Ivan "ArtStyle" Antonov takıma tekrar dahil oldu. Belarus takımı Power Rangers ile iyi bir performans sergileyen Dmitry "Ditya Ra" Minenkov takıma katılan bir diğer isim oldu. Son olarak takıma kazandırılan isim  Victor "GeneRaL" Nigirini oldu.

Takımın menajeri Eugene "Ugin" Erofeev, yaptığı açıklama "Sonunda kadromuzu tamamlamaktan ötürü mutluyum. Artık kendimizi geliştirmek ve turnuvalarda iddialı bir şekilde yer alabilmek adına oyun evimize geçebilir ve çalışmalarımızı yoğunlaştırabiliriz. Siz de biliyorsunuz ki potansiyelimizi hemen yarın gösteremeyiz. Bunun için çalışmamız gerekmekte. Uzun ve yorucu bir süreci tamamladık. Şimdi hedeflerimize odaklanabiliriz." açıklamasında bulundu.

 Na'Vi'nin Dota 2 için mücadele edecek resmi kadrosu şu şekilde;

Ivan "ArtStyle" Antonov

Dmitry "Ditya-Ra" Minenkov

Danil "Dendi" Ishutin

Akbar "SoNNeikO" Butaev

Victor "GeneRaL" Nigrini

Natus Vincere

Natus Vincere
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.