0
08 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Na’Vi’de Büyük Şok!

Geçtiğimiz gün açıkladığımız haberde Natus Vincere CS:GO takımı AWP oyuncusu olan Ladislav “GuardiaN” Kovác'ın bileğindeki sakatlığına rağmen Dreamhack Malmö'de yer alacağını siz değerli okuyucularımıza belirtmiştik.,

IEM Katowice 2016'dan beridir bu sakatlıkla uğraşan GuardiaN, bu sakatlığa rağmen uzun bir direniş göstermeyi başarmış ve takımının MLG Columbus 2016'da final oynama başarısı göstermesinde katkısı olmuştu. Ancak daha sonrasında sakatlığın kötü bir hal aldığı duyurusu yapılmış, yüksek bir olasılıkla Dreamhack Malmö'de yer alamayacağını belirtmişti.

Dün Natus Vincere ekibi, yaptıkları açıklamada GuardiaN'ı antrenman safhasına sokmadan direk Malmö'deki karşılaşmalarda oynayacağını belirterek, takımla İsveç'e geleceğini duyurmuştu. Ancak bugün yapılan yeni bir bildirim ile bu durum da gerçekleşmeyecek. İyileşme sürecini pek iyi geçiremeyen GuardiaN'ın bileğindeki sakatlık daha da kötüleştiği için takım GuardiaN olmadan Dreamhack Malmö'de yer alma kararı aldı.

Bu yeni karar sonrasında Dreamhack Malmö 2016'da GuardiaN'ın boşluğunu takımın koçluğunu yapan Sergey “starix” Ischuk dolduracak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.