0
19 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Na’Vi’den Sonra Dignitas da Hearthstone Arenasından Çekildi!

Geçtiğimiz günlerde Avrupa'nın başarılı eSpor kulüplerinden Natus Vincere, kaynaklarının daha popüler branşlara kaydırılacağı nedeniyle Hearthstone kadrosu ile yollarını ayırdığını duyurmuş ve bu şubesini kapattığı açıklamıştı.

Na'Vi'den sonra Dignitas da Hearthstone arenasından çekildiğini duyurdu. Dün yapılan açıklamada kulüpte yer alan dört oyuncu ile yolların ayrıldığı ve Dignitas'ın artık bu arenada yer almayacağı açıklandı. 2013 yılında ilk kez kurulan Hearthstone kadrosunda Nick "Cookmysock" Li, Lewis "Blackout" Spencer ve James "Greensheep" Luo yer alıyordu. Zamanla bu takıma Hakjun "Kranich" Baek, Keaton "Chakki" Gill, Todd ‘Anakins‘ Rolls ve Ole "Naiman" Batyrbekov katıldı.

Team Dignitas, Kranich ile 2015 HWC - Asia-Pacific Championship şampiyonluğu, Greensheep ile DreamHack Valencia 2015 şampiyonluğu ve Blackout ile DreamHack Valencia 2015 ikinciliği, Chakki ile de DreamHack Austin 2016 şampiyonluğu ve ESL Hearthstone Legendary Series - Season 1 Finals ikinciliği yaşadı.

Başarılı takım Hearthstone şubesini kapatma kararı sonrasında Lewis "Blackout" Spencer, James "Greensheep" Luo, Kahjun "Kranich" Baek ve Todd ‘Anakins‘ Rolls dörtlüsü takımdan ayrılarak serbest oyuncu konumuna düştü.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.