0
08 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

NiP, pyth’in Dönüşünü Duyurdu!

İsveç'in efsanevi CS:GO takımlarından biri olan Ninjas in Pyjamas, uzun bir rehabilitasyon dönemi sonrasında  Jacob “pyth” Mourujärvi'nin kadroya geri döndüğünü duyurdu. Bu süreç boyunca Epsilon Esports'ta oynayan ve yakın zamanda Fnatic'e transfer olan Joakim ”disco doplan” Gidetun ve NiP'nin eski oyuncusu Mikail "maikelele" Bill, Pyth'in yerine oynuyordu.

Kolunda yaşadığı sakatlık nedeniyle takımdan ayrı kalan pyth, iyileşme sürecini tamamladıktan sonra yeniden kadroya dönmeyi başardı. Bu geri dönüşle yeniden as kadrodaki yerini alan pyth, ilk karşılaşmasına 16-20 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan IEM Oakland'da çıkacak.

NiP'nin güncel kadrosu şu şekilde; Richard "Xizt" Landström, Patrik "f0rest" Lindberg, Christopher "GeT_RiGhT" Alesund, Adam "friberg" Friberg ve Jacob "pyth" Mourujärvi.

Jacob "pyth" Mourujärvi

Jacob "pyth" Mourujärvi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.