0
01 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Nox Melos eSports, DreamHack ZOWIE Open Winter 2016’ya Katılıyor!

Dreamhack ZOWIE Open: Winter 2016 Female için Esport United Razer Cs:GO Ladies Tournament 2016 elemelerine katılan Türk kızlarımızın yer aldığı Nox Melos eSports ekibi, turnuvada Kazananlar Finali'ne kalmayı başarmış ancak, Team Property takımına 2-0 kaybederek Kaybedenler Finali'ne düşmüştü.

Kaybedenler Finali'nde İsveç'li Potatis takımına da 2-1 kaybeden temsilcimiz Nox Melos, Dreamhack'e katılma şansını kaybetmişti. Ancak kader kızlarımızın yüzüne güldü. Turnuvaya davet edilen takımlardan Millenium'un turnuvadan çekilmesi sonrasında Esports United yönetimi, Nox Melos eSports ekibini turnuvaya davet etti.

Kızlarımız 24-25 Kasım tarihinde İsveç'te yer alacan Dreamhack ZOWIE Open: Winter 2016 turnuvasında yer alacak. $4000'lık ödül havuzuna sahip turnuvada şampiyon olan takımın oyuncularına Razer Headsets hediye edilecek. Şampiyon takım $2400, ikinci olan takım $1200 üçüncü olan takım ise $400 ödül kazanacak.

Nox Melos eSports'un kadrosu şu şekilde;

Yağmur "Smurfette" Gündüz.

Öykü Sezin "Öykümeister" Büyük.

Eda "Flutura" Mutu.

Chiara "TPQ" Van Imschoot.

Yaren "Nariel" Cirit.

 

Nox Melos eSports, Dreamhack Winter 2016'ya davet edildi.

Nox Melos eSports, Dreamhack Winter 2016'ya davet edildi.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.