0
26 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

noXn, Yeni Takımını Duyurdu!

VoxX Gaming'in kurucu ortaklarından biri olan Amro "noXn" Hamza,  bireysel olarak geçtiğimiz günlerde Riot Games'in turnuvalarından men ettiği Team Dragon Knight'ın CS haklarını satın aldığını duyurmuştu.

Bu girişim ilk olarak VoxX Gaming'in League of Legends arenasına dahil olacağı şeklinde yorumlansa da, daha sonradan bunun bireysel bir girişim olduğu açıklandı. VoxX Gaming'teki hisselerini takımına satıp devreden noXn, birikimi ile birlikte TDK'nın slotunu satın aldı.

Bu arenada kalıcı olmanın zor olduğunu bilen noXn, tecrübelerini, deneyimli ve iş bilen kişilerle birleştirip bu alanda kalıcı olmak istediğini belirterek yeni takımı Eanix'i takipçilerine duyurdu. Önümüzdeki sezon Kuzey Amerika CS'te mücadele edecek olan Eanix'in teknik ve oyuncu kadrosu ilerleyen günlerde takipçilere duyurulacak.

Eanix

Eanix
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.