0
20 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

NRG, CS:GO Kadrosunda Üç Değişikliğe Gitti!

Kuzey Amerika ekiplerinden NRG eSport, CS:GO kadrosunda köklü değişikliklere gitti. Son dönemlerde turnuvalardan uzaklaşan ve başarısız bir performans ortaya koyan ekip yeni sezon için tüm kadrosunu Kuzey Amerika ülkelerinden olan oyunculardan kurma kararı aldı.

Bu durumla birlikte Fatih "gob b" Dayik, Nikola "LEGIJA" Ninic ve Johannes "tabseN" Wodarz kadro dışı kaldı. NRG eSports, bu oyuncuların yerlerini Selfless Gaming'ten Vincent "Brehze" Cayonte, Team Quetzal'dan Omar "MarkE" Jimenez ve son olarak OpTic Gaming'te forma giymiş olan Damian "daps" Steele ile doldurdu.

Avrupalı oyuncuları kadrodan çıkaran NRG, yerlerini Kuzey Amerika ülkelerinden olan üç oyuncu ile doldurdu. Bakalım bu transferler sonrasında NRG eSports'un performansı ne yönde değişecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.