0
15 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

NRG eSports, LCS’e Çıkmak İçin Çalışmalara Başladı!

2016 Yaz Mevsimi Kuzey Amerika LCS takımlarından biri olan NRG eSports, sezonu düşme hattında tamamladıktan sonra çıktığı Yükselme Serileri karşılaşmalarında rakiplerine yenilmiş ve ligden düşmüştü.

Gelecek sezon Kuzey Amerika CS'te mücadele edecek olan NRG eSports, yaşadığı düşüş sonrasında oyuncuları teker teker takımdan ayrılmaya başlamış, sonrasında kalan iki oyuncusu ile sözleşmelerini fesih ederek tüm kadro ile ilişkisini kesmişti.

Takımın sahipleri Andrew Miller ve Mark Mastrov, yeniden LCS'te yer alabilmek için yüksek profile sahip oyuncular arasından takıma uygun oyuncuları seçmek için çalışmalara başladı. Takımın League of Legends sahnesinden çekilmeyi düşünmediğini belirten Andrew Miller, yeniden bu sahnede yer almak için çalışmalarını sıklaştıracaklarını da belirtti.

Bakalım geçen sene büyük yatırımlarla kurulan NRG, yaşadığı bu hayal kırıklığından sıyrılmayı başarıp, yeniden en iyilerin liginde mücadele edebilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

NRG eSports

NRG eSports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.