0
19 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Number One Esports’dan Çifte Transfer!

Geçen sezonu sonunda sırada bitirerek Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne veda eden Number One Esports ekibi, yeni sezonda Yükselme Ligi'nde mücadele edecek olan kadrosu için çalışmalara başladı. Takımın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda üst koridor ve orta koridora transfer edilen oyuncular açıklandı.

Takımın yaptığı açıklamada, oyunculuk kariyerinde üst koridor başlayıp, daha sonradan destek rolünde mücadele eden ve son olarak Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde BPI Phoenix formasıyla orta koridorda gördüğüm isim İrfan "tucake" Tükek, Number One Esports kadrosuna üst koridor olarak katıldığı açıklandı. Geçtiğimiz sezon aldığı ceza nedeniyle bir sezon uzaklaştırma alan tucake, yeniden üst koridora dönerek, Number One ekibinde forma giyecek.

Number One'ın yaptığı bir diğer duyuru da orta koridor içindi. Türkiye'ye ilk Koreli oyuncuları getiren Team Turquality'den sonra Number One ekibi de bir Koreli oyuncu ile anlaştı. Yapılan açıklamaya göre takımın orta koridorunda Koreli oyuncu Seuk 'Safe' Bin Yoon yer alacak. Bir çaylak olan Safe, bakalım Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde nasıl bir performans sergileyecek?
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.