0
15 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Number One Takımı ve Revanche Arasında Tartışma Yaşandı!

Türkiye Yükselme Ligi takımlarından Number One Esports'un koçluğunu yürüten isim Hakan "Revanche" İşlek, takımı ile Yarı Final'e yükselmeyi başarmıştı. Yarı Finaller'e az bir zaman kala takım yönetimi ile Revanche arasında bir kriz patlak verdi.

Resmi sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Revanche, hak etmiş olduğu karşılığı göremediği, ödemelerinin yapılmadığını ve çalışma ortamının sürekli olarak rahatsız edildiğini belirtti. Bununla birlikte takımdan ayrılmak istediğini açıklayan Revanche, ücretinden vazgeçip, sadece eve göndermeleri için bilet parası istediğini, ancak bunun kabul edilmediğini açıkladı.

Revanche'ın açıklamış olduğu bu iddialar sonrasında büyük bir tepki ile karşılaşan Number One yönetimi, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada olaylara açıklık getirmeye çalıştı. Durumun Revanche'ın anlattığı gibi olmadığını belirten Number One yönetimi, kendi iddialarını açıkladı. İki taraftan da yapılan açıklamalar şu şekilde;
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.