0
19 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Number One’da Çifte Değişiklik!

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Number One'da iki değişiklik birden yaşandı. Takımın kurucularından biri olan ve aynı zamanda takımın hem destek rolü oyuncusu hem de kaptanı konumundaki Doğu "Swanepoel" Yavuz, takım içi yaşadığı iletişim sorunları ve okuluna yoğunlaşma isteği ile birlikte yedek konumuna geçti.

Bu karar sonrası, geçen sene Dark Passage ile şampiyonluk yaşayan, LCS tecrübeli Fernando "Rydle" Soria, Number One takımının yeni destek rolü oyuncusu oldu. Bunun yanı sıra koç değişikliği yaşayan takımların arasına Number One'da katıldı.

Aykut "CristoL" Yeşilkaya'nın koçluk görevine son verilerek, yerine geçici olarak daha önce de Number One ekibinde koçluk görevinde yer almış olan Eren "Zenith" Aydın tekrar takıma katıldı. Zenith'in geçici olarak takımda yer almasının sebebi, yükselme liginde yarışacak olan Red Flag Esports Club'ın koordinatörlüğünü de yürütmesi. Bakalım bu durum son sırada yer alan Number One takımına nasıl yansıyacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Swanepoel'in yerine Rydle takıma dahil oldu.

Swanepoel'in yerine Rydle takıma dahil oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.