0
26 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

OG’den Ayrılan MoonMeander’ın Yeni Adresi Belli Oldu!

Avrupa'nın, son dönemlerde gösterdiği performanslarla birlikte efsanevi Dota 2 oluşumlarından olan OG, geçtiğimiz gün yaptığı duyuruda kadrosunda yer alan üç oyuncu ile yolların ayrıldığını duyurmuştu. Bu oyunculardan biri olan Kanadalı oyuncu David 'MoonMeander' Tan'ın yeni adresi belli oldu.

The International 6'da büyük bir sürprize imza atarak herkesi şaşırtan Kuzey Amerika temsilcisi Digital Chaos, ikincilik elde ettiği turnuvadan sonra takımda üç numaralı pozisyonda yer alan isim David "Moo" Hull ile yollarını ayırarak, David 'MoonMeander' Tan'ın kadroya dahil olduğunu duyurdu.

Digital Chaos aynı zamanda yapılan açıklamanın devamında takım koçları Chase "Loomdun" Stearns ve Per Anders Olsson "Pajkatt" Lille ile devam edilmeyeceğini duyurarak, Team Liquid'in eski koçu William "Blitz" Lee ile anlaştığını açıkladı.

Bakalım TI6'yı ikincilik ile tamamlamayı başaran Digital Chaos, bu değişiklikler sonrasında, sürpriz performansını, sürekliliğe dönüştürebilecek mi?

Digital Chaos, yeni transerlerini duyurdu.

Digital Chaos, yeni transerlerini duyurdu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.