0
19 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

OGN’den Overwatch Kore Ligi Duyurusu!

Kore'nin en başarılı eSpor organizasyonlarından biri olan OGN (OnGameNet) oluşumu, yeni bir lig duyurusu gerçekleştirdi. Kore'nin resmi profesyonel League of Legends ligi olan LCK ve StarCraft için yaptığı organizasyonlarla adını duyuran başarılı platform OGN, Overwatch'a da el atıyor.

OGN'den yapılan açıklamaya göre Kore'de Overwatch için kurulacak olan yeni lig 7 Ekim tarihinde başlayacak ve yaklaşık olarak üç ay sürecek. Overwatch APEX adıyla duyurulan ligde on ikisi Kore'den olmak üzere toplamda on altı takım yer alacak. Turnuvanın duyurulan ödül havuzu ise $170.000.

OGN tek bir ligle kalmayıp, Overwatch APEX'te yer alabilmek için on iki takımın daha mücadele ettiği bir Yükselme Ligi'ni de gerçekleştirecekleri belirtildi. OGN'nin bu girişi ile birlikte Blizzard tarafından onaylanan ilk bölgesel Overwatch ligi de kurulmuş oldu.

Overwatch APEX

Overwatch APEX
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.