0
21 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Oleksandr “S1mple” Kostyliev’in Amerika Macerası Sona Erdi!

Geçtiğimiz günlerde Team Liquid'in yıldız oyuncusu S1mple, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bir süre için takımda yer alamayacağını açıklamıştı. Nedenini açıklamadığı durum, bugün yaptığı açıklama ile netleşti.

Yapılan açıklama ile birlikte Team Liquid, s1mple'yi ana kadrodan çıkardı. S1mple bundan sonra yeni bir takıma transfer olana dek kariyerine Team Liquid bünyesinde yayıncı olarak devam edecek. As kadrodan ayrılmasının sebebi olarak ise s1mple, ailesinden ve kız arkadaşından uzakta yaşamanın onu oldukça zorladığını ve takımdaki rolünden çok, bu konuya odaklanmasının takıma fayda sağlamayacağını düşündüğü gerekçesiyle takımdan ayrıldığını belirtti.

Kendisini destekleyen taraftarlara ve takım arkadaşlarına teşekkür eden s1mple, ülkesine geri döndü. Anlaşılan o ki, s1mple CS:GO kariyerine Ukrayna takımlarıyla devam etmek istiyor. S1mple, FlipSid3 Tactics'ten Team Liquid'e transfer olmuştu. Vlаdуslаv "bondik" Nеchуроrchuk'un da takımdan ayrılmasıyla dört kişiye düşen FlipSid3 Tactics, yeniden s1mple ile anlaşabilir belki de.

Team Liquid, s1mple'nin takımdan ayrılması sonrası, Eric “adreN” Hoag'ı kadroya geri aldı. Zamanında s1mple takıma dahil edildiğinde adreN yedeğe çekilmişti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.