0
14 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Olympique Lyonnais, FIFA Kadrosu Kuracağını Açıkladı!

Fransa Ligue 1'in dev ekiplerinden Olympique Lyonnais kulübünün başkanı Jean-Michel Aulas, yaptığı açıklama ile birlikte takıma, FIFA turnuvalarında mücadele edecek oyuncuların önümüzdeki günlerde dahil olacağını açıkladı.

Aulas, açıklamasında PSG'i eleştirerek, kendi özlerinden ayrılmayacaklarını, eSpora yapılan yatırımın sadece FIFA ile sınırlı kalacağını belirtti. Bildiğiniz gibi PSG eSports ekibi yalnızca FIFA'da değil League of Legends arenasında da mücadele edecek bir kadro kurma çabasında.

Geçtiğimiz günlerde EA ile Ligue 1 federasyonu arasında gerçekleştirilen ortaklık sonrasında kurulan e-Ligue 1'in ardından Fransız takımlarının birer birer oyuncularını duyurmaya başlamasını sürpriz olarak görmemek gerek. PSG ve Monaco'dan sonra Lyon ekibi de eSpora giriş yaptığını duyurdu.

Olympique Lyonnais

Olympique Lyonnais

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.