0
13 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Origen, Yeni Nişancısına Nihayet Kavuştu!

Yeni sezona oldukça kötü bir başlangıç yapan Avrupa LCS takımlarından Origen, yaşanan kadro değişiklikleri sonrasında zirveden oldukça uzaklaşmış ve sondan ikinci sıraya kadar gerilemişti. Nişancı rolü için transfer ettikleri Yunan oyuncu Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou’nun oyuna olan arzusunun ve hırsının azalması sebebiyle yollarını ayıran Origen, nişancı rolünde bir kaç haftadır takım sahibi olan Enrique “xPeke” Cedeño Martínez ile maçlara çıkıyordu.

Taraftarların merakla beklediği yeni nişancı haftalar sonra nihayet belli oldu. Lolesports.com sitesinde yer alan kadro bildirimlerine bakıldığında Origen'in vadiye çıkacağı nişancısı İngiliz isim Augustas “Toaster” Ruplys oldu. Kariyerinde herhangi bir CS ya da LCS tecrübesi bulunmayan isim, yerel turnuvalarda boy göstermiş bir çaylak.

Çaylak isim bakalım Origen'in aradığı derman olacak mı? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Augustas “Toaster” Ruplys

Augustas “Toaster” Ruplys
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.