0
19 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Origen Yeni Oyuncularını Duyurdu!

Avrupa LCS'in başarılı takımlarından Origen'de önceki gün takımın alt koridor ikilisi Jesper "Zven" Svenningsen ve Alfonso "mithy" Aguirre Rodriguez'in takımdan ayrıldıkları duyurulmuştu. Yeni alt koridor ikilisi arayan Origen, dün yaptığı açıkla ile yeni ikilisini duyurdu.

H2k'de bu sezon iyi bir performans göstermesine rağmen takımdan ayrılma kararı alan Konstantinos "FORG1VEN" Tzortziou, Kuzey Amerika LCS'e gitmeyi istiyordu. Ancak beklediği teklifi alamayan oyuncu, askerlik görevini yapmak için ülkesine dönme kararı almıştı. Ancak Origen'de yaşanan sürpriz ayrılıklar sonrasında yeni bir fırsat doğdu ve Origen'in teklifini kabul etti.

Origen destek rolü için de, G2 Esports ile yollarını ayıran Glenn "Hybrid" Doornenbal ile anlaştı. Böylece kadrodaki eksiklikler de tamamlanmış oldu. Origen önümüzdeki sezon mücadele edeceği güncel kadrosu şu şekilde;

Origen LCS Kadrosu

Origen LCS Kadrosu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.