0
09 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Origen’den Büyük Değişiklik!

Avrupa LCS ekiplerinden biri olan Origen, ilk sezonunda Worlds 2015'e katılma başarısı gösterip, Yarı Final'e kadar yükselmişti. İkinci sezonunda ise maalesef istediği başarıyı bir türlü yakalayamamış hatta, ligde kalmayı son maçla başarmıştı.

Bu yüzden takımın bu sene büyük çapta değişikliklere gitmesi bekleniyordu. İlk olarak takımın eski koçlarından LeDuck geri döndü. İkinci değişim ise takımın kuruluş kadrosunda yer alan ve Avrupa LCS'in veteran isimleri olan Paul “sOAZ” Boyer ve Maurice “Amazing” Stückenschneider ile yolların ayrılması oldu. 

Xpeke ile birlikte kurulan kadronun önemli yapıtaşlarından olan bu iki isim, artık Origen forması altına yarışmayacak. Origen'den yapılan bir diğer açıklamada ise yeni sezon için kadrolarında yer almak isteyen oyuncular için deneme gerçekleştireceği üzerine.

Takımda yer alan Toaster ve PowerOfEvil'ın da katılmak zorunda kalacağı bu denemeler sonunda takımın gelecek sezon ki kadrosu kurulacak. Origen bunun için bazı şartlar koştu. On yedi yaşının üstünde olmak, Almanya ve Berlin'de ikamet edebilmeye uygun olmaz, herhangi bir sunucuda Challenger ya da Master seviyesinde olmak ve League of Legends tutkunu olmak.

Bu şartları sağlayabilen tüm isimleri deneyeceğini belirten Origen, oyuncuların başvurularını  [email protected] adresine yapmalarını istedi. Eğer yeterli sayıda katılım olur ve yeterli sayıda oyuncu beğenilirse ikinci bir takımın da kurulacağı bilgisi de paylaşıldı.

sOAz ve Amazing, Origen'e veda etti.

sOAZ ve Amazing, Origen'e veda etti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.