0
18 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Origen’den İki Ayrılık Birden!

Yıllarca Fnatic forması altında performans gösteren, daha sonrasında kendi takımını kurma hayali nedeniyle takımdan ayrılıp kendi takımını kuran Enrique "xPeke" Cedeño Martínez, kurduğu oluşum Origen ile oldukça başarılı bir profil çizmeyi başardı.

İlk sezonunda LCS'e çıkmayı başaran, ikinci sezonda da Worlds'e katılmayı başaran Origen, bu sezon başında kötü performans göstererek zirveden uzak kalmıştı. Buna rağmen PlayOfflarda iyi bir görüntü veren Origen, final karşılaşmasına kalmayı başarmış G2 Esports'a kaybederek sezonu ikinci sırada tamamlamıştı.

Hemen hemen tüm takımların kadrolarında yeni isimler ve çalışmalar yaptığı sırada sessiz kalan Origen'den de dün açıklama yapıldı. Takımın alt koridorunu oluşturan ikili nişancı Jesper "Zven" Svenningsen ve destek rolündeki Alfonso "mithy" Aguirre Rodriguez'in takımdan ayrıldığı belirtildi. Ayrılma nedenleri olarak bu oyuncuların başka takımda oynamak istedikleri için bu kararı aldıkları söyleniyor.

Oyuncuların katılmayı istedikleri takım açıklanmasa da forumlarda yapılan konuşmalarda G2 Esports adı geçiyor. G2 Esports bu transferleri gerçekleştirirse nişancısı Emperor ve destek oyuncuları Hybrid ya boşa çıkacaklar ya da rotasyona dahil olacaklar. Bekleyip göreceğiz.

Bu değişiklikler sonrasında Origen yeni bir alt koridor ikilisi arayışlarına başladı. Taraftarların bazıları nişancı olarak FORG1VEN, destek olarak Noxiak ve Hybrid'i önerirken, bazıları da HolyPhoenix ve Dumbledoge ikilisini öneriyor.

Bakalım gelişmeler ne yönde olacak? Yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala Origen, hangi oyuncuları takviye edecek.

Origen'de şok ayrılık.

Origen'de şok ayrılık.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.