0
18 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Overwatch APAC Premier’e Şampiyon Belli Oldu!

Shanghai'da gerçekleştirilen $192.000'lık ödül havuzuna sahip Overwatch APAC Premier'de şampiyon belli oldu. Avrupa, Amerika, Japonya, Kore ve Çin'den takımların yer aldığı etkinliğin Final'inde Avrupa temsilcisi Rogue ile Kore temsilcisi Lunatic-Hai takımları karşı karşıya geldi.

Grup aşamasında da aynı grupta yer alan ve Lunatic-Hai'nin 2-0'lık galibiyeti ile sonuçlanan grup Final karşılaşması sonrasında Büyük Final'de yeniden karşılaşan iki takım arasındaki mücadeleden bu kez galibiyet ile ayrılan taraf Rogue oldu. 4-1'lik skorla karşılaşmayı galip kapatan Rogue, $75.000'lık şampiyonluk ödülünün de sahibi oldu.

Lunatic-Hai, Çeyrek Final'de Vici Gaming'i 3-0, Yarı Final'de de NRG eSports'u 3-1 ile geçmeyi başarmış ve Final'e yükselmişti. Rogue ise Çeyrek Final'de AF.Blue'u 3-1, Yarı Final'de de NGA Club'ı 3-0 ile geçerek adını Final'e yazdırmıştı.

Final'de ilk haritadan Lunatic-Hai galip ayrılsa da sonraki dört haritayı peş peşe kazanan Rogue, şampiyonluğa ulaştı.

APAC Premier PlayOff

APAC Premier PlayOff
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.