0
01 Kasım 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Overwatch League’de Yer Alacak Takımlardan Bazıları Belli Oldu!

BlizzCon 2016'da duyurulan Overwatch League'de yer almak için bir çok organizasyon yüklü miktarda yatırım yaptı. Dokuz bölgeyi temsil edecek takımlar belli oldu. Boston Uprising, Dallas Fuel, Houston Outlaws, London Spitfire, Los Angeles Valiant, New York Excelsior, San Francisco Shock, Seoul Dynasty ve Shanghai Dragons takımları kesinleşen takımlar oldu.

Takımların kadroları ve oluşumları şu şekilde;

Boston Uprising: New England Patriots sahipleri; Kraft Group'un CEO'su tarafından kurulan takımda Nam-joo "Striker" Kwon, Stanislav "Mistakes" Danilov, Jonathan "DreamKazper" Sanchez, Lucas "NotE" Meissner, Woo-yeol "Kalios" Shin, Yeong-jin "Gamsu" Noh, Mikias "Snow" Yohannes ve Kristian "Kellex" Keller yer alıyor.

Boston Uprising

Boston Uprising

Dallas Fuel: Dallas'ı temsil edecek takımın partnerleri Hersh Interactive ve Team EnVyUs olacak. Takımda yer alacak oyuncular ise şu şekilde; Timo "Taimou" Kettunen, Hyeon "EFFECT" Hwang, Brandon "Seagull" Larned, Pongphop "Mickie" Rattanasangchod, Christian "cocco" Jonsson, Sebastian "chipshajen" Widlund, Jonathan "HarryHook" Tejedor, Scott "Custa" Kennedy ve Félix "xQc" Lengye.

Dallas Fuel

Dallas Fuel

Houston Outlaws: Houston'ı temsil edecek Outlaws takımının sahibi OpTic Gaming. Takımdaki oyuncular; Matthew "CLOCKWORK" Dias, Jiri "LiNkzr" Masalin, Jake "JAKE" Lyon, Lucas "Mendokusaii" Håkansson, Matt "coolmatt69" Iorio, Alexandre "SPREE" Vanhomwegen, Austin "Muma" Wilmot, Daniel "Boink" Pence, Chris "Bani" Benell ve Shane "Rawkus" Flaherty oldu.

Houston Outlaws

Houston Outlaws

London Spitfire: Londra'yı temsil edecek takımın sahibi British Royal Air Force ile anlaşarak Overwatch League'ne katılan Cloud9. Takımda bulunacak oyuncular henüz netleşmedi. Takımda son olarak Kongdoo Panthre kadrosunu bünyesine katan Cloud9'nın bu kadro ile devam edeceği söyleniyor.

London Spitfire

London Spitfire

Los Angeles Valiant: Los Angeles'ı temsil edecek takımlardan biri olan Valiant'ı Immortals kurdu. Takımın tüm kadrosu henüz açıklanmadı. Yer alacağı kesinleşen oyuncular şu şekilde; Christopher "GrimReality" Schaefer, Brady "Agilities" Girardi, Terence "SoOn" Tarlier ve Ted "silkthread" Wang.

Los Angeles Valiant

Los Angeles Valiant

New York Excelsior: NEw York'u temsil edecek Excelsior ekibinin sahipliğini America Major Baseball League takımlarından New York Metz'ın COO'su Jeff Wilpon yapıyor. Takım her ne kadar Amerika merkezli bir ekip olsa da kadro tamamen Koreli oyunculardan oluşuyor. Açıklanan kadroda; Jong-yeol "Saebyeolbe" Park, Do-hyeon "Pine" Kim, Hye-sung "Libero" Kim, Tae-hong "Mek0" Kim, Joong-hwa "Janus" Song, Dong-gyu "Mano" Kim, Sung-hyeon "JJoNak" Bang ve Yeon-joon "ArK" Hong yer alıyor.

New York Excelsior

New York Excelsior

San Francisco Shock: San Francisco'nun temsilciliğini yapacak Shock ekibinin sahibi; NRG eSports'un da kurucu ve sahibi de olan Andy Miller. Takımda yer alacak olan oyuncular da; André "iddqd" Dahlström, Jay "sinatraa" Won, Andrej "babybay" Francisty, Dante "Danteh" Cruz, Matthew "super" DeLisi, David "nomy" Ramirez, Daniel "dhaK" Martínez, Nikola "sleepy" Andrews ve Andreas "Nevix" Karlsson olacak.

San Francisco Shock

San Francisco Shock

Seoul Dynasty: Kore'nin başkenti Seul'u temsil edecek ekibin sahibi KSV eSports'un sahibi de olan Kevin Chou. Tamamı Koreli oyunculardan oluşan kadro şu şekilde; In-jae "EscA" Kim, Gi-do "Gido" Mun, Joon-hyuk "zunba" Kim, Jin-hyuk "Miro" Gong, Je-hong "ryujehong" Ryu, Jin-mo "tobi" Yang, Byung-sun "Fleta" Kim, Sang-beom "Munchkin" Byeon, Jae-mo "xepheR" Koo ve Seok-woo "Wekeed" Choi.

Seoul Dynasty

Seoul Dynasty

Shanghai Dragons: Çin şehirlerinden Shanghai'i temsil edecek Dragons ekibinin sahipliğini NetEase grubu yapıyor. Tamamı Çinli oyunculardan oluşan kadroda yer alan oyuncular; Lu "Diya" Weida, Fang "Undead" Chao, Jing "Roshan" Wenhao, Wu "MG" Dongjian, Cheng "Altering" Yage, Chen "Fiveking" Zhaoyu ve Xu "Freefeel" Peixuan oldu.

Shanghai Dragons

Shanghai Dragons
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.