0
06 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Overwatch League’i Duyuruldu!

Legue of Legeds'ın LCS ve Heroes of the Storm'un liglerine nazaran daha farklı bir yapıda geliştirilen Overwatch League, Blizzard tarafından duyuruldu.  2017 yılında başlanacak olan ilk sezon için Blizzard, ligde yer  almak isteyen takımlardan teklifleri değerlendireceğini açıkladı.

Ayrıca takımlar bulundukları bölgelerdeki şehirleri temsil edecek. Böylece NHL, NBA gibi liglerde yer alan bir sistem uygulanacak. Takımlar belirlendikten sonra Blizzard, tüm oyuncuların bir araya geleceği bir etkinlik düzenleyecek ve oyuncular bu etkinlikte tüm hünerleyini sergileyecek.

Bu etkinlikte yer alan takım gözcüleri, etkinlikte beğendiği oyuncuları kadrolarına katmak için çalışmalar yürütecek. Böylece oyuncular büyük takımlarda yer alma şansına sahip olacak. Sezon boyunca hem normal sezon hem de PlayOff maçları seyircili ve LAN olarak oynanacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.