0
19 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Overwatch World Cup’a Gidecek Tüm Takımlar Belli Oldu

Türkiye Overwatch Milli Takımımız'ın da yer aldığı Overwatch World Cup Avrupa Elemeleri sona erdi. Avrupa'dan Overwatch World Cup'a katılacak olan altı takım belli oldu. Gruplarında ilk iki sırayı alan on iki takım, birbirleriyle PlayOff turunda eşleşti ve galip gelen altı takım World Cup'a katılma hakkını elde etti.

Milli takımımız da grubunda başarılı olarak ikinci sıradan katıldığı PlayOff'larda Fransa'ya kaybetti ve maalesef turnuvaya katılma hakkını elde edemedi. Diğer PlayOff maçlarında Almanya, Finlandiya, İsveç, Rusya ve İspanya rakiplerini mağlup ederek World Cup vizesini kapan takımlar oldu.

Avrupa'nın yanı sıra Amerika ve Asya-Pasifik kıtalarında da elemeler gerçekleştirildi. Amerika elemelerinden Şili, Asya-Pasifik elemelerinden de Singapur, Tayvan ve Tayland ülkeleri katılım hakkı elde etti. Turnuvaya doğrudan davetiye alan takımlar ise Avustralya, Birleşik Devletler, Brezilya, Çin, Kanada ve Kore oldu. Böylelikle on altı takım turnuvada yer alacak. Overwatch World Cup, 5-6 Kasım tarihlerinde BlizzCon 2016'da gerçekleşecek.

Overwatch World Cup Katılımcıları

Overwatch World Cup Katılımcıları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.