0
20 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Overwatch’ın Rekabetçi Oyun Modu Hakkında Yeni Bilgiler Paylaşıldı!

Geçtiğimiz günlerde geliştirici günlüğünü paylaşan Jeff Kaplan, Rekabetçi oyun modu konusunda yeni açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamaya göre Rekabetçi oyun modunda oyuncuları bekleyen durumlar şu şekilde özetleniyor:

-Rekabetçi oyun modunun 10-15 günlük süreç içerisinde çıkarılması bekleniyor.

-Overwatch'ın bir sezon uzunluğu iki buçuk aylık bir süreç olacak. Her sezon arası da iki hafta sürecek. Böylelikle Bir sezonun toplam uzunluğu üç ayı bulacak.

-Overwatch Rekabetçi oyun modunun diğer oyun modlarına nazaran farklılıklar içereceği belirtiliyor. Overtime kısmı geliştirilmeye devam ediyor. Bu durumların uzamaması sağlanacak.

-Herkese maçtan sonra 1 ile 100 arasında yetenek reytingi verilecek. Bu yetenek reytingleri profilde gözüküyor olacak ve bu da karşılaşma öncesinde değerlendirme yapmak için takımlara olanak sağlayacak.

-Karşılaşma başlamadan önce hem rakip takımın hem de kendi takımınızın kadrosunda yer alan oyuncuların hangileri eşli olarak girmiş, hangisi tek başına girmiş bu belli olacak.

-Rekabetçi modda başarılı olan oyunculara Golden Gun hediye edilecek. Golden Gun'ın yanı sıra sadece rekabetçi oyun moduna özel bazı kozmetik içerikler de oyunculara hediye edilecek.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.