0
25 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Overwatch’un En Yüksek Para Ödüllü Turnuvası Geliyor!

CS:GO için düzenlediği turnuva ile ismini eSpor arenasına duyuran FACE.IT ve eSporu Amerika televizyonlarına kazandıran TBS kanalının geliştirdiği organizasyon Turner ELEAGUE ortaklığında düzenlenecek olan Overwatch turnuvası duyuruldu.

$300.000'lık ödül havuzu ile şimdiye kadar ki en büyük ödül havuzuna ulaşacak olan Overwatch Open turnuvası için hem Avrupa hem de Kuzey Amerika'da açık elemeler gerçekleştirilecek. Açık elemeler FACE.IT tarafından organize edilecek ve Finaller'e kalmayı başaran takımlar TBS'in Atlanta'daki stüdyolarına davet edilecek.

Overwatch Open Finalleri, hem Twitch kanallarından hem de televizyondan canlı olarak yayınlanacak. Finaller 25-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Açık elemeler ise 26-28 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek. Turnuva hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Overwatch Open

Overwatch Open
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.