0
28 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

PENTA Sports, StarSeries Organizasyonlarından İhraç Edildi!

Düzenlediği turnuvalarla adından sıkça söz ettiren eSpor organizasyonu StarLadder'ın ilerleyen günlerde düzenlenece olan SL i-League StarSeries Season 2 CS:GO turnuvasına katılacak olan Avrupalı takımları belirleyecek elemelerde PENTA Sports takımı, maçlardan hemen önce çekildiğini açıklamasıyla birlikte StarLadder tarafından cezalandırıldı.

Alman kulübün, maçlardan hemen önce katılmayacağını duyurması üzerine StarLadder organizasyonu PENTA Sports'a  sonraki organizasyonlarda da yer vermeyeceğini açıkladı. Takımdan yapılan açıklamaya göre, ilk maçı kazanmayı başarsalar bile PlayOff'lara kalma başarısını gösteremeyeceklerinden emin oldukları için çekilme kararının alındığı belirtildi.

Ancak bu durum StarLadders hakemleri tarafından sportmenliğe aykırı bir durum kabul edildiği gerekçesiyle bir sonraki turnuvalardan da ihracına karar verildi. Bu ceza kaç turnuvayı içerdiği henüz açıklanmasa da en az iki ya da üç turnuva olduğu görüşü hakim.

PENTA Sports

PENTA Sports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.