0
24 Temmuz 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

PGL Major Krakow 2017’de Sürpriz Şampiyon!

Polonya'nın Krakow şehrinde düzenlenen PGL Major Krakow 2017'de şampiyon belli oldu. Turnuvanın finalinde hiç beklenmedik takımlar kozlarını paylaştı. SK Gaming, Fnatic, Virtus.Pro, Astralis, FaZe Clan  ve Natus Vincere gibi takımlar finale ulaşamadı.

Son dönemlerin formda iki takımı olan Gambit Esports ile Immortals ekipleri finalde kozlarını paylaşan takım oldu. Gambit Esports karşılaşmayı 2-1'lik skorla kazanarak Major şampiyonu oldu ve $500.000'ın sahibi oldu.

Turnuvada ilk sekize girerek sonraki Major'a katılım hakkı kazanan takımlara baktığımızda Gambit Esports, Immortlas, Astralis, Virtus.Pro, SK Gaming, Fnatic, BIG ve North takımları olurken, turnuvaya Legends statüsünde gelip, gösterdikleri kötü performans sonrasında bu statüleri kaybeden takımlara baktığımızda FaZe Clan ve Natus Vincere ekipleri oldu.

PGL Major Krakow 2017

PGL Major Krakow 2017

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.