0
04 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Pierre “Steeelback” Medjaldi Resmen Team Roccat’e Dahil Oldu!

Geçtiğimiz günlerde Pierre "Steeelback" Medjaldi'nin Team Roccat'e transfer olacağı konuşuluyordu. İlk olarak NA LCS takımları ile görüşen ancak istediği şartları bulamayan Steeelback, Avrupa'ya geri dönüş yapıp buradaki takımlarla görüşmeye başlamıştı.

ESPN'in paylaşmış olduğu bilgiler neticesinde iddialı bir takım kurmayı amaçlayan ve takımıdaki yetersiz görülen oyuncularla sözleşme yenilemeyen Team Roccat, nişancı rolüne Pierre "Steeelback" Medjaldi ile görüşmelere başlamıştı.

Ormancı Karim "Airwaks" Benghalia ve orta koridor Felix "Betsy" Edling'i takımda tutan ekip bu yetenekleri oyuncuların yanına yine genç bir yetenek olan Steelback'i kazandırmayı başardı. Team Roccat'in resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamayla birlikte resmi olarak duyurulan transfer sonrasında Avrupa LCS'indeki dördüncü takımına geçmiş oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.