0
05 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Piglet Geri Dönüyor, Team Liquid’in Kadrosu Tamamlanıyor!

Kuzey Amerika LCS'in başarılı ekiplerinden Team Liquid, yeni sezon için mücadele edecek olan kadrosunu tamamlamak üzere. Kaynaklara göre Team Liquid, Team Liquid Academy'de yer alan orta koridor Greyson "Goldenglue" Gilmer ve nişancı Chae "Piglet" Gwang-jin'i as kadroya çıkarma kararı aldı.

As kadroda yer alan üst koridor Samson "Lourlo" Jackson ve destek Matthew "Matt" Elento ile yollarına devam etme kararı alan Team Liquid, tek transferini ormana gerçekleştirmişti. Immortals'tan ayrılan Kim "Reignover" Yeu-jin, Kasım ayının sonlarına doğru Team Liquid'e transfer olmuştu.

Takımın eski orta koridor oyuncusu olan Kim "FeniX" Jae-hun'ın geleceği henüz belirsiz. Ancak Team Liquid ile birlikte maçlara çıkamayacağı da kesin. Çünkü Reignover ve Piglet'in dönüşü ile birlikte bölge dışı kontenjanı dolmuş durumda.

Bildiğiniz gibi Team Liquid, CS slotunu eUnited'a satarak Team Liquid Academy programını sonlandırmıştı. Bu durumlar birlikte Goldenglue ve Piglet as kadroya yükseltildi.

Chae "Piglet" Gwang-jin

Chae "Piglet" Gwang-jin
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.