0
26 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

PSG eSports Başkanı YellowStar, Projelerinden Bahsetti!

Reddit üzerinden gerçekleştirilen soru-cevap etkinliğinde yer alan PSG eSports Başkanı Bora "YellowStar" Kim, merak edilenleri cevaplandı. Takımın vizyon ve misyonlarından bahseden YellowStar, takım planlamasından da söz etti.

YellowStar açıklamasında "Avrupa oyuncu havuzu konusunda oldukça geniş bir havuza sahip olmasına rağmen ben, League of Legends kadrosuna iki tane deneyimlie Koreli oyuncu katmayı düşünüyorum. Kadronun geri kalanı için Avrupa'daki genç ve yetenekli oyuncuları katacağız. Böylece veteran Koreli oyuncular takımın tecrübe eksikliğini giderecek ve gençlerimize örnek olup, onların kendilerini yetiştirmelerine yardımcı olacak.

İlk olarak Avrupa LCS'e çıkmayı hedefliyoruz. Bu kolay bir şey değil. Bu yüzden Koreli veteranları kadromuzda olmasını istiyorum. Disiplinli olup, iş etiğine uymanız durumunda başarı kaçınılmaz oluyor. Günümüzde buna odaklanmak zor çünkü insanların dikkati hemen hemen her şeye dağılabiliyor. Bu yüzden bu konudaki en büyük rakibimiz yine kendimiziz.dedi.

Etkinliğin devamında söz olan PSG Basın Sözcüsü eSporu yaklaşık üç yıldır takip ettiklerini ve yatırım yapmak için çalıştıklarını, son bir yılda da League of Legends arenasına odaklandıklarını belirtti. 2017 yılı eğer beklenen bir şekilde geçmezse bile PSG'nin yatırımlarını çekmeyeceğini ve eSpordaki duruşlarına devam edeceklerini belirtti. PSG eSports'un League of Legends ve FIFA'dan sonra kurulacak olan kadrosunun büyük ihtimal Overwatch kadrosu olacağını da dile getirdi.

Bora "YellowStar" Kim

Bora "YellowStar" Kim
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.