0
15 Ağustos 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

PUBG Monster Cup’ta Son Finalistler Belli Oldu!

Monster Notebook, Tam Game ve Multiplayer ortaklığında düzenlenen PUBG Monster Cup'ta son finalistler bugün oynanan ünlüler elemesinde belli oldu. Ferit "wtcn" Karakaya, Afşar Tuna "Pintipanda" Akşen, Batu "VideOyun" Bozkan, Mehmet Arda "LinusTheAfro" Barış, Alper Biçen, Şefik "GamerRocko" Akkoç, Alp "Ohzman" Sanalan, Nihan "Niyan" Dinç, Murat "Ejderha" Sönmez ve Canberk "Canko" Atasev'in kıyasıya mücadele ettiği elemeden beş takım finale kalmayı başardı.

Oynanan üç maç sonucunda Wtcn ve takımı 52 puan toplayarak liderlikte tamamladı. LinusTheAfro'nun takımı 45 puanla ikinci sırayı alırken, GamerRocko'nun takımı topladıkları 38 puanla üçüncü sırada kendine yer buldu. Canko ve VideOyun takımları topladıkları 32 puanla dördüncülük ve beşincilik sırasını kaparak son biletlerin sahibi oldu. Tek başına rambo modunda turnuvaya katılan Ejderha ise yalnızca bir puan ile finali kaçırdı. İşte tüm liste şu şekilde;

PUBG Mosnter CUP

PUBG Monster CUP

Wtcn:52 Puan - Finale yükseldi.

Linus the Afro:45 Puan - Finale yükseldi.

GamerRocko: 38 Puan - Finale yükseldi.

VideOyun: 32 Puan - Finale yükseldi.

Canko: 32 Puan - Finale yükseldi.

Ejderha: 31 Puan.

Niyan: 28 Puan.

Ohzman: 19 Puan.

Alper: 16 Puan.

PintiPanda: 10 Puan.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.