0
22 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Rawbin, Yuvaya Geri Döndü!

Türkiye'ye geldiği günden bu yana oldukça sevilen ormancılardan biri olan İsveçli oyuncu Robin "Rawbin" Eggenberger, yeniden Team Turquality'e geri döndü. Ülkemizde ilk olarak Team Turquality forması giyen isveçli oyuncu böylelikle iki farklı takımdan sonra yeniden yuvaya dönüş yapmış oldu.

Geçen sezon başında takım arkadaşı Gustav "Xyraz" Blomkvist ile birlikte Team Turquality'den Beşiktaş.OyunHizmetleri takımına transfer olan Rawbin, daha sonra takım içi anlaşmazlıklardan ötürü Çilekler takımına transfer olmuş ve Xyraz'dan da ilk defa ayrı kalmıştı.

Bu sırada Xyraz'da Beşiktaş.OHM'den ayrılarak yeniden Team Turquality'nin yolunu tuttu. Ligin bitimiyle birlikte PlayOfflara kalan Team Turquality, Xyraz'ın daha iyi uyum sağlayacağını düşündüğü Rawbin'i yeniden kadroya kattı. Böylelikle bu ikili yeniden yuvalarına dönmüş oldu. Bunun yanı sıra Team Turquality'nin Koreli macerası da sona erdi. Tabi şimdilik oyuncularla yolların ayrıldığı açıklanmadı bu durum daha sonra değişebilir de.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.