0
15 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Razer Rising Stars: Europe League Bugün Başlıyor!

Counter Strike: Global Offensive için gerçekleştirilen Razer Rising Stars'ın ilk kez düzenlenecek olan bölgesel turnuvası Avrupa'da gerçekleştirilecek. Avrupa'da yer alan takımların katılacağı turnuvada on altı takım mücadele edecek. On altı takımın sekizi elemelerde başarılı olup, katılım hakkı elde ederken, geriye kalan sekizi ise organizasyon tarafından davet edildi.

Turnuvaya davet edilen takımlar; E-Frag, Orgless, ALTeRNATE aTTax, DenDD, Ancient, Team LDLC White, Copenhagen Wolves ve Lounge Games. Turnuvaya elemelerde başarılı olup katılan takımlar ise şu şekilde; Space Soldiers, Orbit, Bpro Gaming, miMo, Team Refuse, PENTA Sports, Recursive eSports ve eSuba.

1 Mayıs tarihine kadar sürecek olan etkinliğin $20.000'lık ödül havuzu bulunmakta. Ödül havuzunun dağılımı şu şekilde; Birinci $10.000, ikinci $5.000, üçüncü $3.000, dördüncü $2.000, geri kalan takımlar ise $500 alacak.

Razer Rising Stars LEague

Razer Rising Stars League
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.