0
15 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Reingnover, CLG’ye Oyuncu Koçu Olarak Katıldı!

Geçtiğimiz günlerde Immortals'ın CEO'su Noah Whinston yaptığı açıklamalarda oyuncularına serbestlik tanıyacağını ve önlerindeki fırsatları değerlendirmelerine izin vereceklerini belirtmişti. Bu bağlamda takımın orman oyuncusu Yeu-Jin “Reignover” Kim, Worlds 2016 için Counter Logic Gaming'e oyuncu koçu olarak dahil oldu.

CLG'nin ormancısı Jake “Xmithie” Puchero ile doğrudan birlikte çalışacak olan Reingnover, meta görüşünü, oyun anlayışını ve Xmithie'nin Worlds 2016 boyunca daha iyi bir performans ortaya koyması için tecrübelerini ve bilgi birikimini oyuncuya aktaracak.

CLG koçu Tony “Zikz” Gray bu hamle sonrasında yaptığı açıklamada, Reingnover'ın takıma katılmasından dolayı çok memnun olduğunu, Kuzey Amerika LCS'in en başarılı ormancılarından biriyle birlikte çalışacak olmanın, Xmithie için büyük bir fırsat olacağını dile getirdi.

Bu hamle bazı CLG taraftarlarını yeni sezon için ilk transfer girişimi olarak heyecanlandırsa da, iki takım tarafından bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı. Yani Reingnover şimdilik sadece iki haftalık kamp boyunca takımla olacak. Bakalım CLG, ROX Tigers, G2 Esports ve Albus NoX Luna takımlarının yer aldığı A grubunu kaçıncı sırada tamamlayacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.