0
08 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Renegades ve Team Impulse Yerlerini Korumayı Başardı!

Dignitas'ın lige veda etmesinden sonra dün, Amerika LCS'in diğer iki temsilcisi Renegades ve Team Impulse çıktıkları karşılaşmalardan zaferle ayrılınca LCS'teki yerlerini korumayı başardı. Bu sonuçlarla birlikte bugün yapılacak olan son karşılaşma ile birlikte yeni bir takım Amerika LCS'e merhaba diyecek.

Renegades ile Team Dragon Knight takımları arasında oynan karşılaşmadan Renegades 3-0 galip ayrılarak, LCS'teki yerini korumayı başardı. İki takım arasında sezon içerisinde yaşanan ilişkilerden sonra böyle bir karşılaşmada denk gelmek pek bir ilginç oldu tabi ki.

Serinin diğer eşleşmesinde Amerika CS şampiyonu Apex, Team Impulse ile karşılaştı. Bu karşılaşmadan Team Impulse 3-1 galip ayrılmayı başardı ve LCS'teki yerini korumayı bildi.

Bugün oynanacak olan eşleşmede Team Dragon Knight ile Apex Gaming karşılaşacak. İki takım daha önce Amerika CS finallerinde karşı karşıya gelmişti ve Apex karşılaşmadan 3-1 galip ayrılmıştı. Bu eşleşmede ise takımlar LCS'e yükselmek için mücadele edecek. Bakalım LCS'te yer alma başarısını gösterecek olan takım hangisi olacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Amerika LCS Yükselme Serileri

Amerika LCS Yükselme Serileri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.