0
19 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Renegades’in Hakları, Team EnVyUs Tarafından Resmen Satın Alındı

Riot Games'in geçtiğimiz haftalarda Renegades'i Riot Games bünyesindeki turnuvalardan men ettiği açıklaması sonrasında takıma 18 Mayıs tarihine kadar haklarını satmak için süre tanımıştı. Dün itibariyle sona eren süreç sonunda Renegades'in hakları Team EnVyUs ekibine satıldı.

Bu işlem sonrasında Renegades'in kalan son üç oyuncusu üst koridor Shin "Seraph" Woo-yeong, orta koridor oyuncusu Noh "Ninja" Geon-woo ve destek rolü oyuncusu Nickolas "Hakuho" Surgent, Team EnVyUs bünyesine dahil oldu.

Aynı zamanda Renegades takımının asistan menajeri  Matt "Matt" Akhavan ve takım koçu olan David "Hermes" Tu da Team EnVyUs bünyesine dahil oldu. Kuzey Amerika'da mücadele verecek takımın ormancısı ve nişancısı ilerleyen günlerde açıklanacak. Bakalım Team EnVyuS'ın yeni oyuncuları kimler olacak.

Team Envyus

Team Envyus
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.