0
13 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Renegades’te Ayrılıklar Başladı!

Amerika LCS'te mücadele eden ve ligde kalmayı garantilemesine rağmen, geçtiğimiz günlerde Riot Games tarafından verilen ceza ile şoka uğrayan Renegades takımında bir ayrılık daha yaşandı. Team Dragon Knight takımı ile aralarında haksız kazanç sağlayan anlaşmalarının yer alması nedeniyle iki takımı liglerinden men eden Riot Games, takım sahiplerine de ömür boyu men cezası vermişti.

Bu durumla birlikte Renegades takımında ayrılıklar başladı. Zaten ilk olarak nişancı rolündeki Aleš "Freeze" Kněžínek, H2k takımına transfer olmuştu. Takımdan ayrılan ikinci isim ise Amerika LCS'in tecrübeli isimlerinden ormancı rolündeki Alberto "Crumbz" Rengifo oldu.

Takımın gelecek sezon LCS'te mücadele edemeyecek olması sonrası bu tür ayrılıklar gelmeye devam edecektir. Bakalım diğer oyuncuların akıbeti ne olacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Alberto "Crumbz" Rengifo

Alberto "Crumbz" Rengifo
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.