0
02 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Resmi Olarak Açıklandı; FORG1VEN Askerlik Yolcusu!

Avrupa LCS'in bu sezon ki en başarılı nişancı rolü oyuncusu olan Konstantinos "FORG1VEN" Tzortziou, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile birlikte gelecek sezon LCS arenasında yer almayacağını duyurdu.

Vatandaşı olduğu Yunanistan'dan vatani görevini yapması için davet edilen FORG1VEN, H2K ile olan sözleşmesi de fesh edildi. Dokuz ay boyunca vatani görevini yapacak olan oyuncu, Dünya Şampiyonası'nı da kaçırak.

Sezon ortasında aldığı daveti ertelemeyi başaran FORG1VEN, takımıyla MSI 2016'da mücadele etmeyi amaçlıyordu. Ancak bu amacına ulaşamayınca ve üstüne de takımdan ayrılmak istediğini yönetme bildiren FORG1VEN, askerlik görevini yerine getirmeye karar verdi ve takımdan ayrıldığını açıkladı. Bu açıklama sonrasında H2k takımı yeni nişancı rolü için arayışlara başladı. Düşünülen isimler arasında temsilcimiz Anıl "HolyPhoenix" Işık'ın da adı geçmekte.

Bakalım bu dokuz aylık aradan sonra FORG1VEN, eski performansına dönüş yapabilmeyi başarabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.