0
15 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Rick Fox, Echo Fox’a Oluşumuna HotS Takımı Katmaya Çok Yakın

Eski NBA oyuncusu olan ve günümüzde yapımcı kimliği ile tanınan Rick Fox, sezon başında eSpora atılım yaparak Echo Fox takımını kurmuştu. İlk etapda League of Legends Amerika LCS'te bir slot satın alan Rick Fox, daha sonrasındaki röportajlarında CS:GO, Overwatch ve Dota 2 oyunları için de bir yapılanmaya gireceğini açıklamıştı.

Legue of Legends takımı sezon başında yaşadığı vize problemleri nedeniyle alt sıralarda yer alan takımı problemlerin çözülmesiyle birlikte yükselen bir grafik çizerek LCS'te Playoff'lara kalma mücadelesi veriyor. Rick Fox, League of Legends dışındaki oyunlar için de çalışmalarını sürdürüyor.

Bugün yaptığı açıklama ile birlikte Echo Fox'un bünyesinde bir Heroes of the Storm takımı kurulacak. Oyuncular konusunda açıklama yapmaktan kaçınan Fox, takımında yer alacak oyunculardan üçünün kadın olduğu belirtti. Hatta takımda yer alan beş oyucudan bir tanesi en iyi ikinci oyuncu olduğunu belirtti.

Amerika'daki bütün iyi oyuncuların çoktan sözleşme imzaladığını düşünürsek, bu oyuncular büyük bir merak konusu oluyor. Acaba Echo Fox oluşumu Amerika dışından mı olacak sorusunu da akıllara getiriyor? Çünkü Blizzard'ın açıkladığı bölgesel kilit kuralı, her oyuncu kendi bölgesinde mücadele edecek kuralı, nedeniyle Amerika'da başka ülkelerin oyuncularından oluşan takım kuramıyor. Seçilen oyuncular, hangi kriterlere göre en iyi ikinci oyuncu olarak görülebiliyor bunlar merak edilen sorular. Echo Fox'un Heroes of the Storm kadrosu açıklandığında tüm sorular yanıt bulacaktır.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.