0
09 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Riot Games, Team Huma Soruşturmasında, Takım Sahibine Uyarı Cezası Verdi

Geçtiğimiz ay patlak veren Team Huma skandalları sonrasında Riot Games, takımı incelemeye aldığını belirtmişti. Uzun süren soruşturma neticesinde Riot Games, takıma ve takımın sahibi Behdad Jaafarian'a herhangi bir yaptırımın uygulanmayacağını belirtti.

DailyDot'un haberine göre takımın koçu ve menajerlerinin, paylaştığı belgelerin yeterli kanıt seviyesinde olmadığı belirtilirken, Jaafarian'ın LCS'e yükselme PlayOfflarından sonra takımın elde edeceği başarıya göre elde edeceği slotu satacağını ve oyuncuları serbest bırakacağı belirtiliyor.

Geçtiğimiz hafta ormancısı Santorin'i Ember'a satıp finansal sıkıntılarını hafifleten Huma, Unicorns of Love'dan ayrılan Rudy'i kadrosuna katmıştı.

GÜNCELLEME: Riot Games'in Behdad Jaafarian'ı kurallar çerçevesinde uyardığı ve soruşturmanın tamamen kapatılmayıp, takımın çıkacağı önemli karşılaşmalar nedeniyle askıya alındığı belirtildi. 

Team Huma

Team Huma
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.