0
01 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Riot Games Türkiye, Şampiyonluk Ligi Kural Setinde Değişiklik Yaptı!

Yükselme Ligi'nden gelecek olan iki takımla birlikte Türkiye Şampiyonluk Ligi yedincisi ve Kış Mevsim Finalleri'nin altıncısının dahil olacağı Yükselme Serileri için Riot Games, daha adil şartlar ve rekabet ortamının ideal ortamda sağlanması için yeni bir kural değişikliğine gitti.

Bu değişilikle birlikte Yükselme Ligi Finalleri'nde mücadele edecek olan oyuncular, karşılaşmaların sonrasında hiç bir Şampiyonluk Ligi takımına Yükselme Serileri bitmeden transfer olamayacak. Türkiye Şampiyonluk Ligi takımları Yükselme Ligi Finalleri başlamadan iki gün önce kadrolarını kilitlemek zorundalar. Böylelikle takımların kadrolarını stabil hale getirilmesi ve ideal rekabet ortamının oluşması sağlanacak. Riot Games Türkiye'nin yapmış olduğu açıklamanın tamamına ve kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

Yükselme Ligi

Yükselme Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.