0
03 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Riot Games Türkiye’nin Ülke Müdürü Bora Koçyiğit Oldu!

Riot Games Türkiye Ofisi'nin açılışından bu yana ülke müdürü görevinde yer alan Hasan Çolakoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile birlikte Riot Games'teki görevinde değişikliğe gidildiğini duyurdu.

Beş yıldır bu görevde yer alan Hasan Çolakoğlu, başarılı performansının ardından Riot Games'in merkez ofisi olan Los Angeles ofisine gelişmekte olan pazarlardan sorumlu direktör olarak yeni görevine başlayacak olan Çolakoğlu, ülke müdürü pozisyonuna Riot Games Türkiye'nin Espor konusunda gelişiminin arkasındaki isim olan Bora Koçyiğit'in getirildiğini belirtti.

Bora Koçyiğit, Riot Games'ten önce Digitürk'te çalışıyordu. 2005 yılında girdiği Digitürk'ten 2014'te ayrılmış ve Riot Games Türkiye ekibine dahil olmuştu. Türkiye'deki eSporun gelişiminde büyük katkısı olan ve spordaki tecrübelerini eSpora aktaran Bora Koçyiğit'e ve Hasan Çolakoğlu'na yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Riot Haswan'ın açıklaması

Riot Haswan'ın açıklaması
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.