0
16 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

RNG, Transfer Bombasını Patlattı!

Msı 2016'da Yarı Final eşleşmesinde Kore temsilcisi SKT T1'a karşı ağır bir şekilde kaybedip, ev sahibi olduğu turnuvadan elenen Royal Never Give Up ekibi, elenmelerinden bir gün sonra nişancı rolünde değişikliğe gitti.

Takımın en zayıf halkası olarak görülen nişancı rolünde daha önce Royal'in alt yapısından yetişen ve diğer oluşumlarında yer alan ve iki kez Dünya ikinciliği kazanılan kadroda bulunan, Çin'in en başarılı nişancısı olarak kabul gören Jian "Uzi" Zi-Hao yeniden kadroya katıldı.

Bu sezon Qiao Gu Reapers ekibi ile yeniden eski günlerine dönüş yapan ve etkili performans sergileyen oyuncu, Royal Never Give Up ekibine transfer olması sonrası, hayal edilen ikililerden biri olan Mata ve Uzi yan yana gelmiş oldu.

Bakalım bu transfer sonrasında Çin'in yıllardır kıyısından döndüğü Worlds şampiyonluğu bu sene gelecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Jian "Uzi" Zi-Hao

Jian "Uzi" Zi-Hao
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.